Kapela

Honza Beran – Hraje na baskytaru, své hudební vzdělání zúročil v kapelách Poletíme, Awaken. V minulosti také Heaven’s shore. Spolupracoval s Ginou, s níž také absolvoval turné v Americe.
Tom Zejda – Na kytaru začal hrát jako samouk v roce 1987. I přesto, že neumí noty, hraje s nadšením pro Krista (stejně jako třeba Beatles neznali noty, ale hráli i pro královnu). Celkem si sám postavil už šest kytar. Je milovníkem country a kapely Jars of Clay.
koncert-10 Tomáš Staněk – Služebně nejmladší, ale věkově nejstarší člen kapely (což byste nepoznali), který hrával ještě bigbítové tancovačky, když neexistovaly kluby. Má rád jazz, celý život hledá, jak dělat hudbu pro Boha, aby měla vnitřek a zároveň byla formálně dobrá. Hrával se zlínskou kapelou Rumpál, později s John de Jong band a AMM band.
Jarda Flek – Hraje na elektrickou kytaru, prošel mnoha hudebními seskupeními, s Janou Krejčí natočil album jejích autorských písní. Odmala ho muzika fascinovala a provázela ho se vší svou silou v dobrých i zlých časech. Pašije symbolizují extrémně „zlý čas“ s dobrým koncem a umělci se odedávna pokoušejí vystihnout jeho intenzitu, věří, že se to dobře podaří i nám… Jako každý hudebník, i on pořád něco dokupuje a vyměňuje, aby zvuk byl co nejlepší.
Libor Orel – Do roku 2005 se živil jako středoškolský učitel angličtiny, pak odešel na “volnou nohu”. V současné době učí na ZUŠ v Novém Městě na Moravě, hraje v kapelách: AMM band, Karel na nákupech (www.karelnanakupech.cz) a příležitostně s dalšími seskupeními. V minulosti také Awaken. Založil soubor bicích nástrojů Asaf, se kterým hraje převážně jeho autorskou tvorbu. Nahráli dvd s názvem “Asaf live” a vystupovali na mnoha různých hudebních akcích. Jeho muzikantským i životním krédem je: “Nezáleží na tom, kolik slov umíš, ale na příběhu, který vyprávíš.”
 12011417_1073696099314817_277276087_o Libor Orel jr. – Dvacetiletý bubeník a perkusista studující čtvrtý ročník KJJ. Jeho současné kapely – Groove Army, Karel na nákupech, Blues Mine Trio a Jonas and the whale. Muzika je jeho životním naplněním a chce s ní sloužit Bohu na co nejvyšší úrovni.
Petr Coufal – Hraje na klávesy, skládá své písně, na vlastní náklady vydal 4 autorská alba, která si můžete poslechnout na jeho stránce www.music.petrcoufal.com. V domácím studiu „obývákového“ typu rád mixuje písně místních křesťanských hudebníků. Nejvyšší metou v masteringu bylo umístění na druhém místě v soutěži skladby nejmenovaného hudebního časopisu. Od roku 2006 je kazatelem v křesťanském sboru Bratrské jednoty baptistů v Olomouci. Má manželku a tři děti. www.facebook.com/pcoufal