Sólové nástroje a smyčce

David Kostrhon – je profesionálním hudebníkem, již mnoho let hraje v filharmonii na violoncello. Věnuje se i komorní hudbě, působí ve Stupkově kvartetu, které interpretuje klasickou i současnou hudbu a letos slaví již 36 let působení. Je to profesionál každým coulem, ale také člověk s výrazným smyslem pro humor :)
Dalimil Staněk – hraje na příčnou flétnu, saxofon a jeho žena říká, že také na nervy :) Působí jako kazatel Církve bratrské v Olomouci, je vystudovaným psychologem, věnuje se dorostu, organizuje letní tábory, lego klub a mnoho jiných aktivit.

 

Kateřina Zatloukalová – hraje na housle v mládežnické skupince a ve skupině Chermon. V současnosti studuje Univerzitu Palackého v Olomouci.
Mark Bruner – vystudoval hru na trubku, má za sebou skvělou profesionální kariéru, hrál dokonce pro prezidenta Cartera. Pak se ale rozhodl věnovat se misii a přijel do České republiky, kde vede sbor Církve Nová Naděje. Ani tady ovšem jeho hudební talent a nadšení nezahálí, a nejen to, snaží se povzbuzovat a budovat i mladou generaci hudebníků.

 

14639599_1129745887122513_7641251604775037892_n Karel Mužátkohraje na trubku, v současné době studuje 6. ročník Konzervatoře Jaroslava Ježka. Působí například v Orchestru Ježkovy stopy ( http://www.jezkovystopy.cz ) nebo v nově vzniklé kapele Gin in Jam ( https://www.facebook.com/gininjam/?fref=ts ) a dalšími seskupeními napříč žánry. Věnuje se také pedagogické činnosti.
TjitskeJ Tjitske Jurková – vystudovala hru na lesní roh na královské konzervatoři v Haagu a následně na JAMU v Brně. Po studiu nastoupila do Moravské filharmonie, kde hraje doposud. Během rodičovské dovolené působila i ve Filharmonii Bohuslava Martinů ve Zlíně. Kromě hudby má ráda nečekaná setkání, kdy může mluvit s lidmi o Bohu.
Brona Bronislav Šlahař – V dětství vystřídal postupně několik hudebních nástrojů. Poslední z nich po dvou letech, při vstupu do dospělosti, uložil na půdě chalupy, odkud ho po čtvrtstoletí zase snesl dolů, aby znovuobjevil kouzlo saxofonu a stihl se za rok a půl zúčastnit několika hudebních projektů.
Hanca Hanka M. Kenningová – hraje šestým rokem na housle v ZUŠ. Snaží se improvizovat a baví ji vymýšlet vlastní melodie, doprovází ráda při zpěvu na setkáních mládeže. Když nehraje písně na housle, tak si je aspoň zpívá a pobrukuje. Ve volném čase také ráda čte a píše vlastní příběhy. Ráda hraje divadlo.