Zpěváci

Jarka Beková – Bude zpívat ženské sólové party, např. Ježíšovu matku. Je autorkou všech textů (s přispěním jejího manžela Mirka) a hudby. Ač je učitelka češtiny a francouzštiny, hudba je její celoživotní láska. Skládá písně, vede ekumenickou hudební skupinu Chermon, podílí se na gospel festu s Corym Rattlifem, prošla mnoha pěveckými sbory, věnovala se sólovému zpěvu, hře na klavír. Zkrátka, hudba je její neoddělitelná součást.
Vítězslav Šlahař – bude zpívat postavu Ježíše. Je profesionální hudebník, vystudoval zpěv na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Od konce studií působí jako zpěvák v několika profesionálních hudebních tělesech zaměřených na klasickou hudbu (Český filharmonický sbor Brno, Czech ensemble baroque, Ensemble Damian aj.). Pracuje též jako hlasový pedagog na různých typech škol (ZUŠ, konzervatoř, univerzita). Své hudení vzdělání si rozšířil na Katedře hudební výchovy Univerzity Palackého v Olomouci, kde v roce 2015 úspěšně obhájil disertační práci a získal doktorský titul. Je aktivním křesťanským pracovníkem v Církvi Nová naděje Olomouc. Od roku 2011 pořádá se svým týmem v olomouckém U-klubu pravidelné celovečerní hudební projekty zaměřené na interpretaci soudobé křesťanské populární hudby. Má manželku a dvouletého syna.
Gina Jiřina Gina Čunková – zpěvačka s krásným srdcem a bohatými hudebními zkušenostmi. Písně, které složila, se již mnoho let zpívají napříč křesťanskými sbory u nás, jejím velkým obdarováním je vedení chval a uctívání. Mohli jste se s ní setkat na mnoha konferencích, seminářích. Vydala 4 alba – Asi nám chybí víra, Bože, posíláš déšť, Dál zůstávám, Ještě chvilku. Ráda pracuje s různými muzikanty, pomáhá novým talentům, založila sdružení worship.cz, pracovala v rádiu TWR-CZ. V roce 2003 se vydala na turné po Spojených státech amerických. V současné době jako profesionální pěstounka dává lásku a něhu dětem, které čekají na adopci.Jiřinka bohužel ze zdravotních důvodů nebude moci vystoupit. Ale necháme jí tu aspoň čestné místo :)
Magda Magda Orlová – pracuje ve zdravé výživě, o hudbě měla povědomost od dětství, ale že se dá zpívat a vlastně i krásu hudby objevila až v pozdějším věku, vlastně až po uvěření, v církvi, kde později i vedla, nebo spíše koordinovala chvály spolu s manželem. V současnosti je jednou ze zpěvaček v AMM bandu, zpívá ve dvou pěveckých tělesech a jako zpěvačka spolupracuje na příežitostných hudebních projektech.
Profilovka Filip Zavřel – Bude zpívat lotra na kříži, který se Ježíši posmívá (i když je to proti jeho přesvědčení :) ) Zpěvu se věnuje od malička a asi 10 let hraje na kytaru. Je frontmanem kapely Jedním srdcem, se kterou hraje chvály nejen ve svém domovském sboru KS Mozaika, ale také na různých festivalech a koncertech chval. Hudba je jeho velkou vášní. Rád experimentuje a spolupracuje s různými umělci. Nyní třeba pracuje na písni s raperem, který si říká Envej.
12092199_1024126697608319_1208870073_n Michal Buchta – Bude zpívat v mužském triu v první písni.
Ačkoliv se celý život zajímá o přírodu a především biologií, je nyní studentem Všeobecného lékařství v Olomouci. V přírodě však nalezl Boha, kterému se rozhodl dát život. Michal hraje již 12 let na kytaru, baví ho zpěv, malování a dva roky se učil standardnímu tanci. Působí také v taneční skupině Rut, která se zabývá scénickým zpracováním židovských tanců.
1899885_10201298448496433_634362390_n Jiří Tasko Sedláček  – herec Národního divadla moravskoslezského, člověk se stálým úsměvem a dobrou náladou. Bude zpívat Piláta. Se svou manželkou Lenkou, taktéž profesionální herečkou, propůjčí hlasy veršovaným vstupům.
 Jiřík Jiří Šafka – zpěvák a multiinstrumentalista (momentálně nejvíc hraje na basu). Působil jako frontman kapely Unity, v současnosti je basákem Chermonu a JJTT. V jeho podání si v Pašijích poslechnete např. píseň Golgota. Doplní také mužské trio v úvodní písni.